Hakkımızda

Biz kimiz ?

Biz; aslında sizdeniz…
Sizin tarafınızda, sizin vizyonunuz çerçevesinde, sizin işinizi daha ileriye götürebilmeniz, kontrol edilebilir sağlıklı bir büyüme gerçekleştirebilmeniz ve işletme körlüğünden kurtulmanız için deneyim ile bilgisini hizmetinize sunan bir ekibiz.

Kimi akademisyen, kimi danışman eğitmen, kimi de eğitmen danışmanlardan oluşan, tamamı kendi alanında uzman kocaman yürekli bir ekibiz.

Çoğu; uzun yıllar aktif satış ve satış yöneticiliği yapmış, kimi başarı hikâyeleri edinmiş ve birikimlerini sizlerin hizmetine sunmuş saha tecrübesi dolu bir ekibiz.
Bilginin değerinin ve deneyimin paha biçilemezliğinin farkında, yaptığı her yanlışın ve her doğrunun kendisini bugünkü “o” yaptığı inancıyla hareketle “keşke”leri olmayan, sizlere katma değer sunmaya hazır bir ekibiz.

KaptanKim® fikri nasıl oluştu?

Yıllarca eğitimlere katıldık. eğitimler aldık ve verdik. Bu eğitimlerin tamamı slaytlar üzerinden ve bilgi paylaşımı şeklindeydi. Ekip çalışmasını öğreten bazı oyunlar da vardı elbette. Ama hepsinin ortak noktası çalışanları motive etmek ve çalışanların eğitilmesinden ibaretti. Bir mentör ya da eğitmen gün sonunda vermek istediği mesajı vermekten öte bir şey yapmıyordu.
Biz dedik ki;
“eğitime katılan her birey eğitmen olsun”.
Bu fikirle eşi olmayan bir oyun hazırladık.